NİCKİNİZ VARSA ŞİFRE :

Tuzla, Adana'nın Karataş ilçesine bağlı bir sahil beldesidir.

Tuzla Adana iline 50, Karataş ilçesine 50 km mesafededir. Tuzla beldesinin rakımı 0-2,5 metre arasında.olup genelde düz bir arzı yapısına sahıptır,beldenin denıze yakın bir tuz gölü birde iç göl lagün özelliğinde iki iç gölü bulunmaktadır.Tuz gölü kışın yağışlarla dolmakta yaz mevsimi kurumaktadır. Büyük olanı ıse deniz ile bağlantılı olup derınliği 0-3 metre arasında değişmekle beraber akdenız balık çeşitleri yönunden zengindir. 1980 sonrası tuz gölü ve iç dalyan gölü çevre ve yaban hayatını koruma yönunden koruma altına alınmış ve yasak avlanmanın önüne geçilmiştir.

Genel geçim kaynağı tarım çiftçilik olup yenı yetişen nesıl kamu ,özel sektör vb. alanlarda çalışmakla birlikte ata-baba meslegi olan çiftçiliğide sürdürmektedir.eskilerin söylediği oku adam ol, baban gıbı cahıl olma felsefesı 1980 den bu güne oldukça önem kazanmıştır..

1881 yılında Türkmen aşireti reisi Molla Ahmet oğlu Hacı Hüseyin (çölkesen)tarafından kurulmuştur...

Bay Bayan Kız Erkek Arkadaşlık Siteleri Üyesiz Bedava Adana Chat Adana Sohbet Odaları Mynet Sitesi iyi üyesiz arkadaş chat çet muhabbet eğlence ne ararsan var sohbet evli sohbet dul arkadaş bekar chat burada.

Domain
adana sohbet adana chat chat sohbet